Centrum Chemiczne
0  /  100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

O firmie

Dowiedz się więcej o firmie Stanlab
przewiń w dół

Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe STANLAB Sp. z o.o. jest firmą rodzinną z mocno zakorzenionymi tradycjami założoną w 2000 roku w Gliwicach. Od 1 lipca 2006 główna siedziba firmy mieści się przy ul. Karola Olszewskiego 13 w Lublinie.

Nasza siedziba

O firmie

Przedsiębiorstwo Przemysłowo- Handlowe Stanlab Sp. z o.o. należy do grupy czterech spółek: Standard Sp. z o.o., Stanchem Sp. z o.o., JarMag Sp. z o.o. oraz Revita Sp. z o.o.

– Roczny obrót Grupy wynosi około 500 mln USD.
– Cała grupa spółek zatrudnia około 450 osób.
– Łączna powierzchnia dobrze uzbrojonych technicznie baz wynosi ponad 14,7ha.
– Łączna powierzchnia pomieszczeń biurowych 6300m2.
– Grupa posiada liczne powierzchnie magazynowe na terenie kraju m.in. Lubina, Niemiec k. Lublina oraz w głównych portach polskich.

Nasze osiągnięcia

Oferowane przez nas surowce spełniają normy jakościowe, a także posiadają stosowne certyfikaty.
Dowodem wysokiej jakości obsługi Klientów jest wiele wyróżnień jakie Spółka uzyskała w minionych latach m.in. przyznany tytuł Gazeli Biznesu, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wysokie miejsce w prestiżowym Rankingu Diamentów Forbes.

Zdobyliśmy następujące nagrody:
– Certyfikat Wiarygodności Biznesowej lata 2009, 2010, 2012-2018
– Złota setka Lubelszczyzny 2015
– Gazele Biznesu 2010, 2011, 2015, 2016, 2017
– Laureat Diamentów Forbes 2019

Oś czasu

2010

10-lecie

2012

Zakup nieruchomości przy ulicy Diamentowej, poszerzenie działalności o obrót materiałami drewnopochodnymi

2014

Zakup piły panelowej.

Otwarcie sklepu stacjonarnego przy ulicy Olszewskiego

2015

Otwarcie konfekcji spożywczej

2018

Zakup nieruchomości przy ulicy Diamentowej – przeniesienie oddziału w Gliwicach do nowej lokalizacji przy ulicy Jasnej

2019

Zmiana statusu spółki na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

2020

20-lecie

Produkty

Oferta Firmy Stanlab to ponad 3000 bardzo wysokiej jakości różnorodnych preparatów i substancji chemicznych, rozpuszczalników, odczynników, testów oraz sprzętu laboratoryjnego, które posiadamy w ciągłej sprzedaży w bardzo zróżnicowanych opakowaniach.

Nasi klienci

Klientami firmy są hurtownie chemiczne, szpitale, ośrodki badawczo-naukowe, różnego rodzaju laboratoria przyzakładowe, szkoły, uczelnie instytuty badawcze. Obsługujemy kilka tysięcy podmiotów dostarczają surowce w dogodnych opakowaniach tj. cysternach, big bag, workach, IBC, beczkach, kanistrach, butelkach itp.

Skontaktuj się z nami

Usługa konfekcjonowania

Pod potrzeby odbiorców Przedsiębiorstwo rozwinęło również usługę konfekcjonowania trwałych środków spożywczych, które dostarczane są na rynek w dostosowanych pod potrzeby Klienta opakowaniach typu m.in. doypack.

Otwarcie Centrum Drzewnego

We wrześniu 2012r. firma Stanlab Sp. z o.o. nabyła nieruchomość przy ul. Diamentowej 7 w Lublinie poszerzając jednocześnie zakres swojego działania o obrót płytami meblowymi, sklejką szalunkową, płytami fornirowanymi, drewnami tarcicą. W sprzedaży znajdują się również akcesoria meblowe oraz materiały plandekowe.

Odwiedź stronę internetową
Centrum Drzewnego

Najwyższa jakość obsługi klienta oraz zadowolenie pracowników

Firma zatrudnia ok. 80 pracowników w dwóch sektorach (chemia i drewno). Nasza kadra to zespół profesjonalistów z długoletnim stażem pracy. Zakładamy sobie ambitne cele, dążąc do ich systematycznej realizacji a wspólne samodoskonalenie podyktowane jest dbałością o zadowolenie naszych Klientów. Priorytetowym celem dla Zarządu Spółki jest poprawa warunków pracy, tak aby nasi pracownicy byli zadowoleni.

Działamy międzynarodowo

Długoletnia współpraca z ważnymi i uznanymi producentami branży chemicznej zarówno w kraju jak i za granicą, zapewnia odpowiednie pod względem jakości dostawy i pełne zabezpieczenie potrzeb swoich klientów w zakresie szerokiego asortymentu produktów. Silne kontakty wiążą nas z krajami Wschodniej Europy: Ukrainą, Rosją, Białorusią oraz państwami zachodnioeuropejskimi jak: Holandia, Belgia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy oraz Państwami azjatyckimi Chiny, Kazachstan, Japonia.
Mamy nadzieję, że przedstawione wyżej przez nas informację w pełni odpowiadają Państwa oczekiwaniom.
Dodatkowe informację mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z wybraną spółką.
Z poważaniem,
Zarząd Spółki

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami